Sposoby płatności

Przelewy internetowe

Kupując w sklepie internetowym psoty.com możesz zapłacić natychmiastowym przelewem internetowym. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do swojego banku który wskażesz. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. Bramka płatności wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę psoty.com, a Twoje zamówienie zostanie pomyślnie złożone. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

Płatność kartą

Możliwa jest także płatność kartami Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po podaniu danych karty kredytowej. Ta forma płatności również wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę psoty.com, a Twoje zamówienie zostanie pomyślnie złożone. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

Za pobraniem

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ w dniu dostawy zostaniesz powiadomiony SMS-em lub telefonicznie przez kuriera. Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności.

ikony banków

Koszyk

Suma: 0.00 PLN