Reklamacje i zwrot towaru

ZWROT TOWARU

Masz pełne prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Nie musisz nawet podawać powodu zwrotu, chociaż będziemy wdzięczni za taką informację.

W zależności od Twojego zamówienia możesz skorzystać z jednej z dwóch opcji zwrotu:

a) DARMOWY ZWROT:

Jeżeli wartość produktów, które chcesz zwrócić w całości lub w części, przekroczyła 99 zł i jeśli dokonałeś zamówienia jako zarejestrowany klient, możesz skorzystać z darmowego zwrotu. W celu uruchomienia procedury darmowego zwrotu napisz do nas na adres contact@psoty.com

Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym. Będziemy wdzięczni, jeśli będzie też w oryginalnym opakowaniu.

PAMIĘTAJ:

napisz do nas na adres contact@psoty.com informując o zamiarze zwrotu
dokumenty logistyczne przygotuje kurier, nie zapomnij dołączyć oryginału lub kopii dowodu zakupu (rachunek lub faktura  VAT)zwrotu wpłaty dokonujemy w przeciągu ok. 5 dni roboczych od daty przyjęcia zwrotu
zwrot wpłaty dokonywany jest: przelewem bankowym na konto wskazane w e-mailu informującym o zamiarze zwrotu (dotyczy zamówień złożonych z płatnością przy odbiorze) lub automatycznie na numer rachunku/karty, z którego dokonana była wpłata (dotyczy zamówień z płatnością on-line)

b) WYSYŁKA NA WŁASNY KOSZT:

Jeżeli wartość Twojego zamówienia nie przekroczyła 99 zł lub kupowałeś jako klient niezalogowany, wówczas możesz dokonać zwrotu w tradycyjny sposób, odsyłając przesyłkę na swój koszt. W celu uruchomienia procedury darmowego zwrotu napisz do nas na adres contact@psoty.com.

W korespondencji podaj numer konta bankowego, na który ma być dokonany zwrot.

Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym. Będziemy wdzięczni, jeśli będzie też w oryginalnym opakowaniu. Zapakuj zwracany produkt i wraz z oryginałem lub kopią paragonu (lub faktury) odeślij na adres: Psoty Sp. z o.o. ul. Marysińska 19, 04-606 Warszawa, z dopiskiem „Zwrot”

PAMIĘTAJ:

napisz do nas na adres contact@psoty.com informując o zamiarze zwrotu nie zapomnij dołączyć oryginału lub kopii dowodu zakupu (rachunek lub faktura VAT)
zwrotu wpłaty dokonujemy w przeciągu ok. 5 dni roboczych od daty przyjęcia zwrotu koszt odesłania do nas towaru nie podlega zwrotowi
zwrot wpłaty dokonywany jest : przelewem bankowym na konto wskazane w e-mailu informującym o zamiarze zwrotu( dotyczy zamówień złożonych z płatnością przy odbiorze) lub automatycznie na numer rachunku/karty, z którego dokonana była wpłata ( dotyczy zamówień z płatnością on-line)
z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki i tempo jej dostarczenia polecamy odsyłanie towarów firmą kurierską

REKLAMACJE

Na wszystkie produkty kupione w sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. z 2002 r. Nr 141 z późn. zm.).

W celu uruchomienia procedury reklamacji napisz do nas na adres contact@psoty.com. Wyślij reklamowany produkt razem z opisem na adres: Psoty Sp. z o.o. ul. Marysińska 19, 04-606 Warszawa,z dopiskiem „Reklamacja”

Reklamacje rozpatrywane są max. w przeciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu. W przypadku uzasadnionej reklamacji towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych)- zwrócimy Ci równowartość ceny produktu.

PAMIĘTAJ: reklamowany produkt odsyłasz na swój koszt i ryzyko - wybierz pewny sposób dostarczenia przesyłki, np. skorzystaj z usług kuriera.

Koszyk

Suma: 0.00 PLN